Маджар Аліна

Маджар Аліна

Помічник адвоката

Помічник адвоката адвокатської фірми Morgun & Partners в своїй роботі керується принципами чесності, розумності, сумлінності та законності, націлена кваліфіковано надавати юридичні послуги, активно захищати права та інтереси клієнтів.

У 2020 році захистила магістерську роботу в провідному вузі України КНУ ім. Т.Г. Шевченко з фінансового права і отримала академічну ступінь «Магістр права». У період отримання вищої юридичної освіти була активним учасником конференцій у сфері конституційного, кримінального, цивільного та господарського права, публікувалася в наукових періодичних виданнях. Після успішного випуску з університету Аліна приєдналась до команди Адвокатського об’єднання «Моргун та партнери» та зарекомендувала себе як старанний працівник, що завжди знайде шляхи вирішення поставлених задач.

Завдяки набутим знанням та амбіціям підбирає індивідуальний підхід до вирішення кожної конкретної ситуації та надання професійної юридичної допомоги клієнтам, продовжує працювати над підвищенням своєї кваліфікації.
Головна мета – стати професійним висококваліфікованим адвокатом.

Замовляйте Вашу приватну консультацію

Ваши данные успешно отправлены!