Зупинено свавілля правоохоронців

Два роки ми боролись зі свавіллям працівників прокуратури міста Києва

Іноді у неприємну ситуацію потрапляють і наші друзі. Рівно два роки ми були змушені боротись зі свавіллям працівників прокуратури міста Києва, які діяли спільно з працівниками СБУ.

Тільки сьогодні ми змогли реалізувати успішну стратегію захисту, завдяки чому Шевченківським районним судом м. Києва було закрито кримінальне провадження відносно нашого клієнта та друга, у якому прокуратура намагалась притягнути завідомо невинувату особу до кримінальної відповідальності з обвинуваченням її у вчиненні особливо тяжкого злочину.

До яких тільки дій не вдавались працівники прокуратури разом із працівниками СБУ з метою притягнення невинуватої особи до кримінальної відповідальності: катування, примушування до дачі неправомірної вигоди за закриття сфабрикованого кримінального провадження, підроблення процесуальних документів, укриття дійсних винуватих осіб від відповідальності та умисне затягування судових процесів.

Ми неодноразово були вимушені звертатись як до народних депутатів, які нас підтримали, так і до Офіс Генерального прокурора. На превеликий жаль, Офіс Генерального прокурора умисно вчиняв всі, можливі зі свого боку, дії з метою уникнення такими прокурорами будь-якої відповідальності за їх неправомірні дії.

🔥Далі – більше!

Повернутися до всіх новин

Так же Вас може зацікавити ...

Замовляйте Вашу приватну консультацію

Ваши данные успешно отправлены!