ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ АДВОКАТА В УКРАЇНІ.

Юридичні консультації потребують люди з абсолютно різних напрямків діяльності. Це можуть бути як сімейні справи, так і поділ майна при розлученні або оформлення документів на житло, а також це можуть бути фінансові питання зі сфери підприємництва. Зараз юридична сторона будь-якого питання найбільше впливає на остаточний результат. Тому фірми, які займаються наданням подібних послуг адвоката, з кожним днем ​​стає все більше. Одна з кращих в Києві – це адвокатська фірма «Morgun & Partners». У нас задіяні справжні професіонали. Ми гарантуємо вам потрібний результат.

Згідно з нещодавно прийнятими змінами в Конституції України щодо правосуддя, тепер інтереси людини в суді має право представляти тільки професійний адвокат. Якщо раніше його участь в процесі було тільки бажаною, тепер вона є обов’язково. Це означає, що якщо ви залучені в судовий процес, вам просто необхідно знайти для себе хорошого фахівця, який буде надавати послуги адвоката на вищому рівні. Саме його професіоналізм визначатиме, виграєте ви справу, або програєте.

Ми надаємо послуги адвоката в різних сферах в місті Київ. Ми можемо вам запропонувати висококваліфікованих юристів з різних областей, кожен з яких займається тільки своїм напрямком діяльності, а отже досяг в ньому великої майстерності.

Адвокатська фірма «Morgun & Partners» в Києві також представляє інтереси людей в кримінальних процесах. Сьогодні в Україні часом буває важко домогтися виконання державними службовцями навіть їх прямих обов’язків. На жаль, багато людей не розуміють, як це правильно зробити, кому слід подавати заяви і скарги, тощо. Тому послуги юридичної фірми необхідні в таких ситуаціях для того, щоб відстояти свої інтереси і отримати гарантовані законом результати. Інша галузь нашої роботи – представництво в цивільному процесі. До цивільних справ відносяться ті, які стосуються сімейного життя, трудових відносин, нерухомості та іншого майна. Послуги адвоката можуть бути особливо необхідні при розірванні шлюбу та поділу спільного майна – адже саме при цьому виникає багато конфліктів. Хоча зазвичай цивільні справи вирішуються протягом декількох годин, відстояти свої інтереси в них також буває нелегко. Наші фахівці з радістю допоможуть вам зробити це.

Крім таких послуг адвоката, як представництво в суді, ми пропонуємо і інші юридичні послуги. Ми допомагаємо підприємцям у веденні справ і документації. У тому числі ми працюємо в сфері права в області інформаційних технологій.

Також ми допомагаємо іноземцям з питаннями переїзду в Україну. Ми робимо запрошення, дозволи на роботу та інше, а також даємо консультації, для того, щоб іноземці могли все зробити правильно при переїзді. Ми допоможемо отримати тимчасову прописку або постійний дозвіл на проживання, допоможемо возз’єднати сім’ю, тощо. Для роботи з іноземними громадянами у нас працюють кваліфіковані англомовні
юристи.

Основні сфери діяльності адвокатської фірми «Morgun & Partners»:

 • IT-право – це нова гілка юриспруденції. Дана сфера діяльності користується великим попитом, тому що інформаційні технології інтенсивно розвиваються і велика частка компаній починає працювати в Інтернеті. Власникам бізнесу варто не забувати, що недостатньо просто створити сайт або інтернет-магазин – важливо подумати про захист своїх прав, зокрема авторських. Ми пропонуємо консультації та послуги IT-адвоката.
 • Кримінальний правовий захист – ми пропонуємо захист ваших прав в суді в разі відкриття кримінальної справи. Ніхто не застрахований від ймовірності стати жертвою злочину або, навпаки, бути звинуваченим у злочині. І для того, щоб домогтися справедливого покарання злочинця або довести свою непричетність, вам знадобляться якісні послуги адвоката. Послуги адвоката дають можливість вам кваліфіковано захистити свої права в суді.
 • Представництво в суді – такий спектр послуг адвоката може знадобиться не тільки в кримінальноій, а й в цивільній справі. З недавніх пір, інтереси громадянина в суді може представляти тільки професійний адвокат.
 • Супровід при купівлі-продажу нерухомості – придбання квартири в новому будинку або в будинку на стадії забудови веде до великої кількості ризиків. Послуги адвоката в Києві допоможуть з’ясувати, чи варто купувати житло в певному будинку, як оформити всі документи і уникнути ризику. Крім цього ми сприяємо при купівлі або продажу іншої вашої нерухомості.
 • Реєстрація нерухомості – в зв’язку з постійними змінами в процедурі державної реєстрації прав, досить важко самостійно розібратися у всіх її аспектах.
 • Послуги сімейного адвоката – можуть вам стане в нагоді при укладанні шлюбного контракту, розлучення, поділ спільного майна, при написанні заповіту, при стягненні аліментів. Для вирішення справи на вашу користь необхідно скористатися послугами адвоката в Києві і
  рекомендаціями сімейного адвоката.
 • Реєстрація юридичних осіб – для того, щоб правильно зареєструвати свій бізнес, варто дотримуватися всіх критеріїв і вимог, які прописані законами України. Щоб не порушити закон при реєстрації вашого підприємства, слід звернутися до послуг адвоката в Києві.
 • Допомога підприємцю – при відкритті та веденні бізнесу власника може очікувати велика кількість підводних каменів, яких уникнути досить-таки складно. Послуги адвоката включають в себе вирішення питань з отриманням права власності на товарний знак і консультацію багатьох інших аспектів, які можуть виникнути в процесі створення власного підприємства.
 • Послуги адвоката для іноземців – це величезний спектр послуг, які дають можливість іноземцям законно жити і працювати в Україні. Ми допоможемо отримати візу, тимчасову або постійну, вид на проживання, дозвіл на роботу, допоможемо з оформленням шлюбу та інше. Для роботи з іноземцями в нашій адвокатській фірмі працюють фахівці, які вільно володіють англійською мовою.

Послуги

НАШІ ПРАКТИКИ

Кримінальне право

Адвокат у кримінальних справах. Захист в кримінальному провадженні. Кримінальний процес.

Інтелектуальна власність

Право інтелектуальної власності, IT і інтернет право.

Нерухомість

Операції з нерухомістю та земельне право.

Кредитні спори

https://morgun.ua/wp-content/uploads/2019/03/practice2.png

Вирішення суперечок

Послуги з досудового врегулювання спорів.

https://morgun.ua/wp-content/uploads/2019/03/practice3.jpg

Сімейне право

Адвокат по по сімейних справах. Сімейні суперечки. Шлюбні договори. Розподіл майна. Розірвання шлюбу. Шлюбний контракт.

https://morgun.ua/wp-content/uploads/2019/03/practice6.jpg

Корпоративне право

Адвокат по корпоративних справах. Злиття і поглинання M & A. Реєстрація бізнесу в Україні та його супровід. Ліквідація підприємств.

https://morgun.ua/wp-content/uploads/2019/04/1-Trudovie-spori.jpg

Трудові спори

Замовляйте Вашу приватну консультацію

Ваши данные успешно отправлены!