Ціни

Вартість послуг адвоката

Вартість адвокатських послуг залежить від особливостей кожного конкретного випадку. Визначити повну вартість послуг, фахівець може тільки після детального аналізу обставин справи або вивчення документів.

Наша компанія дотримується погодинної оплати за роботу адвоката. Даний вид оплати в світовій адвокатській практиці більш вигідний і зручний як для клієнта, так і для адвоката, через свою прозорість

Таким чином Клієнт може контролювати роботу адвоката, наскільки активно він працює у справі та на що він витрачає в справі свій час. А адвокат, у свою чергу, знає, що його праця оцінена, а тому максимально якісно ставитися до написання кожного документа або проведення кожної зустрічі в інтересах Клієнта.

Також можлива робота адвоката на умовах абонементного обслуговування при якій Клієнт, розуміючи, що його справа/питання може розглядатися тривалий час, на умовах фіксованої щомісячної оплати отримає значну знижку в погодинної ставки адвоката.

Наш принцип не кількість замовлень, а успіх у вирішенні питання кожного клієнта.

Вартість консультації наших адвокатів становить:
Адвокат у кримінальних справах – 100 USD/год*
Адвокат у до/або судовому врегулюванні спорів – 100 USD/год*
Адвокат у сімейних справах – від 50 USD/год*

* з прив’язкою до офіційного курсу гривні до долара США, встановленого Національним банком України на день здійснення розрахунків.

Замовляйте Вашу приватну консультацію

Ваши данные успешно отправлены!