Дудко Євгеній

Дудко Євгеній Вікторович

Керівник Департаменту захисту прав та інтересів у кримінальних провадженнях, адвокат.

Керівник Департаменту захисту прав та інтересів у кримінальних провадженнях фірми «Моргун та партнери», висококваліфікований адвокат у сфері кримінального права та процесу, захисту бізнесу від кримінальних переслідувань.

У вас є проблема – у нас є можливості її вирішення адвокатом, який філігранно володіє тонкощами професії адвоката та має досвід роботи на посадах слідчого та прокурора в органах прокуратури України понад 10 років. І саме цей досвід дозволяє йому знати наперед тактику обвинувачення та побудувати вірну стратегію вашого захисту.

Якщо немає проблеми, але є сумніви щодо законності ваших можливих дій чи рішень, ви гарантовано можете розраховувати на професійну юридичну оцінку ваших ризиків та ваших дій на відповідність чинному законодавству України таким фахівцем, як Євгеній.

Адвокат, кандидат юридичних наук, практикуючий юрист з досвідом участі у понад 1000 судових засідань, зокрема, у формі публічного обвинувачення в суді та нагляду за додержанням законів у формі процесуального керівництва.

Закон захистить кожного, у кого є кваліфікований адвокат.

Замовляйте Вашу приватну консультацію

Ваши данные успешно отправлены!