Захарова Ольга

Захарова Ольга

Старший партнер, Адвокат

Старший партнер адвокатської фірми Morgun & Partners, досвідчений Адвокат у сфері цивільного права, у тому числі в сімейних, спадкових, трудових, земельних, житлових, майнових, договірних та банківських спорах, у сфері господарського права, включаючи корпоративні спори.

Має багаторічний досвід роботи в судовій системі (більше 12 років), представництва інтересів юридичних та фізичних осіб в державних і комерційних структурах, банківських установах, органах виконавчої та судової влади, Верховному Суді України (більше 3 років), зокрема, ведення договірної, претензійно-позовної роботи, повного правового забезпечення діяльності компанії, а також великий досвід ведення переговорів.

Є магістром права, співавтором збірника доповідей всеукраїнських громадських слухань і збірника доповідей наукової конференції «Верховенство права очима юристів початківців», що допомагає бездоганно поєднувати теоретичні і практичні знання і навички в її роботі.
Представлення інтересів клієнтів в суді – один із основних напрямків діяльності Адвоката.

У своїй роботі здійснює професійний підхід до аналізу кожної справи та простежуванні мінливого комерційного, економічного, юридичного пристроїв, з урахуванням останніх змін в законодавстві та судовій практиці.

Особливістю роботи Ольги є побудова довгострокових відносин з клієнтами, заснованих на принципах індивідуального підходу до кожного клієнта, конфіденційності інформації, взаємної довіри, відповідальності, відкритості та чесності. Отриманий досвід і напрацьована практика, дають можливість уже на етапі консультації надати потрібні юридичні поради для успішного і ефективного вирішення проблем і завдань клієнта.

Головна мета Адвоката – задоволені клієнти!

Замовляйте Вашу приватну консультацію

Ваши данные успешно отправлены!