Моргун Сергій

Моргун Сергій Олександрович

Керуючий партнер, Адвокат.

Засновник адвокатської фірми “Моргун та партнери”, досвідчений адвокат у сфері кримінального права і процесу. Має перемогу більш ніж у 95% кримінальних справ (кримінальних проваджень) з 2011 по 2021 роки*.

Перед тим як заснувати свою адвокатську фірму здобув 5-річний досвід роботи в органах прокуратури різних рівнів, а також багаторічний адвокатський досвід в провідних юридичних компаніях України. У 2018 році захистив кандидатську дисертацію з кримінального процесу та здобув науковий ступінь “Доктор філософії права” (PhD).

Досвідчений фахівець у галузі кримінального права і кримінального переслідування, захисту честі та гідності, а також ділової репутації фізичних та юридичних осіб.

Основна спеціалізація: захист прав та інтересів Клієнтів у кримінальних провадженнях у сфері економічних, службових та корупційних злочинів різної категорії складності.

Як сумлінний адвокат він вважає за краще домогтися правового врегулювання на досудовому процесі, але в разі необхідності захисту клієнтів в судових розглядах він не зупинитися, поки не виграє справу.

Замовляйте Вашу приватну консультацію

Ваши данные успешно отправлены!