Наші статті

Сповіщення про шахрайство

Ми хочемо повідомити всіх постраждалих, які отримали електронні листи від нереальної людини на ім'я Барр Костянтин з електронної пошти ivankostyantynbarr@gmail.com, philipgoslin@optusnet.com, drdrtaylor@optusnet.com

Читати всю новину

Правила поведінки в комендантську годину

Починаючи з 24 лютого 2022 року на всій території нашої держави було введено воєнний стан. Відповідно до чинного законодавства України воєнний стан – це правовий режим, для якого характерними є впровадження заходів, які можуть тимчасово обмежувати конституційні права та свободи людини та громадянина. Відповідно до ст. 8 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» одним із таких обмежень являється комендантська година. Правила поведінки під час комендантської години визначені Порядком здійснення заходів під час запровадження комендантської години та встановлення спеціального режиму світломаскування в окремих місцевостях, де введено воєнний стан, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 08.07.2020 р. № 573, та включають в себе:

Читати всю новину

Відпустка під час війни

Відповідно до ст. 74 Кодексу законів про працю України громадянам, які перебувають у трудових відносинах з підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності, виду діяльності та галузевої належності, а також працюють за трудовим договором у фізичної особи, надаються щорічні (основна та додаткові) відпустки із збереженням на їх період місця роботи (посади) та заробітної плати.

Читати всю новину

Придбання нерухомості під час воєнного стану

З початком введення воєнного стану, багато забудовників та нотаріуси щодня отримують численні запити стосовно легальності укладення договорів купівлі-продажу нерухомості. Війна змусила мільйони людей покинути свої домівки та шукати житло у більш безпечних регіонах України. В результаті попит на житло є, а як юридично правильно здійснити його придбання в умовах воєнного стану для багатьох наших громадян поки є питанням не досить зрозумілим.

Читати всю новину

Контент інтернет бізнесу змінюється на українську

З 16 липня 2022 року набирає законної сили ст. 27 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», відповідно до положень, якої всі комп’ютерних програм та веб-сайтів, які використовуються та реалізуються в Україні, повинна мати користувацький інтерфейс державною мовою, зокрема, мова візуального дизайну комп’ютерної програми, мова взаємодії, діалогів та транзакцій між користувачем та комп’ютерною програмою).

Читати всю новину

Розірвання шлюбу

Повномаштабна війна внесла значні корективи до багатьох сфер нашого життя. Починаючи з 24 лютого 2022 року багато правових інститутів у результаті агресії росії почали працювати в скороченому режимі, а строки розгляду державними органами звернень значно збільшились через брак працівників та постійні переривання у роботі під час повітряної тривоги. Це, зокрема, стосується правоохоронних органів, судів, органів державної реєстрації актів цивільного стану.

Читати всю новину

Як юридично правильно віддати атомобіль волонтерам

На сьогодні одним із найважливіших подарунків для здійснення волонтерської діяльності являється транспортний засіб. З початку повномасштабного вторгнення завдяки вітчизняному бізнесу, закордонним спонсорам та простим громадянам України волонтери отримали понад 2 тис. транспортних засобів, однак у багатьох випадках під час передачі такого виду подарунку неодноразово виникали питання. У даній статті, ми розглянемо декілька етапів передачі транспортного засобу для потреб волонтерів.

Читати всю новину

Чи можна відмовлятись свідку від дачі показань?

Так, дійсно, право не давати показання або пояснення щодо себе, членів своєї родини та близьких родичів передбачене як Конституцією України, так і законами України, та зазвичай знайомі, юристи та адвокати радять не давати показання, користуючись таким правом.

Читати всю новину

Стягнення боргу та як правильно давати гроші у борг

Аналіз судової практики показує, що спори про стягнення боргу з фізичних та юридичних осіб є одними з найрозповсюдженіших судових спорів, тому актуальним є питання: «Що потрібно знати, щоб борг повернули вчасно та у повному розмірі?»

Читати всю новину

Зміни до КПК України: актуальні питання

За весь період незалежності нашої держави, 2022 рік став для нас вкрай важким, оскільки через вторгнення Росії на територію України з 24 лютого було введено військовий стан, і багато наших регіон потерпають від запеклих боїв. Враховуючи ці всі події, Верховна рада України почала вносити зміни до законодавства, ці зміни і торкнулись кримінального процесуального закону, завдяки яким розширився спектр повноважень слідчих та прокурорів.

Читати всю новину

День заснування

Дякуємо нашим чарівним клієнтам та партнерам за роки довіри та співпраці! Щиро сподіваємося, що далі компанію чекає лише процвітання, успіх у всіх справах, розширення горизонтів та досягнення нових цілей!

Читати всю новину

Підстави недопущення податкової до перевірки

Посадові особи податкової мають право приступити до проведення документальної виїзної перевірки або фактичної перевірки за наявності підстав для їх проведення та за умови пред’явлення або направлення платнику податків наступних документів:

Читати всю новину

Ми об’єднуємо людей і допомагаємо створювати сім’ї!

Цього дня, за допомогою старшого партнера Ольги Захарової, одна маленька дівчинка отримала подарунок до Дня Святого Миколая у вигляді повноцінної сім'ї та люблячого та дбайливого отця, який стане для неї справжнім батьком, підтримкою та опорою у житті.

Читати всю новину

У листопаді здобуто вже два виправдувальні вироки

Цього місяця два виправдувальні вироки ухвалені судами першої інстанції відносно наших Клієнтів, були переглянуті судом апеляційної інстанції та залишені без змін. Безумовно це сталося завдяки правильним стратегії захисту, обраним нашими адвокатами.

Читати всю новину

Справа в Одесі за звинуваченням керівництва ВАТ “Укрзалізниця”

У справі, що розслідувалось слідчим управлінням Головного управління Національної поліції в Одеській області було обвинувачено керівництво філії «Пасажирська компанія» АТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ»

Читати всю новину

‼️Увага! Зміни у трудовому законодавстві‼️

До уваги клієнтів Адвокатського об’єднання «Моргун та партнери», які мають найманих працівників, інформуємо, що 10 червня 2021 року в Україні набрав чинності підписаний Президентом України 04 березня 2021 року Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі».

Читати всю новину

Захист бізнесу

Адвокати нашої компанії повернули клієнтам кошти в сумі понад дванадцять мільйонів гривень, що були незаконно вилучені під час проведення обшуків та утримувались правоохоронцями.

Читати всю новину

Знято обтяження 1965 року

Клієнту стало відомо про те, що у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно наявне обтяження у вигляді заборони відчуження на все належне йому на праві власності нерухоме майно (житловий будинок, квартиру, декілька земельних ділянок), зареєстроване в 2006 році на підставі договору застави, виданого однією із державних нотаріальних контор у 1965 році.

Читати всю новину

Захищені права громадянина Нідерландів

Захищені права громадянина Нідерландів від незаконних вимог колишньої дружини щодо стягнення аліментів на дитину, народжену дружиною від чоловіка у попередньому шлюбі, а також зменшено розмір заявлених аліментів на спільну дитину подружжя, які були неспівмірними з доходами батька.

Читати всю новину

Розвиток вашого бізнесу

Наявність зареєстрованого товарного знака передбачає можливість захисту ваших прав та інтересів, виняткове право захисту від незаконного використання вашої марки для товарів і послуг недобросовісними конкурентами, а також можливість продажу або передачі прав власності.

Читати всю новину

Ride Kiwi у Києві

З юридичною підтримкою Адвокатського об'єднання Моргун та партнери компанією KIWI в Києві був запущений прокат електро самокатів Ride Kiwi

Читати всю новину

Увага, зміни в реєстраційних діях

Нещодавно Міністерство юстиції України розробило новий порядок надання послуг реєстрації в цілях забезпечення прозорого, швидкого та ефективного надання послуг кожній особі, забезпечуючи легкість ведення бізнесу, підвищуючи ступінь суспільної довіри і впевненості.

Читати всю новину

Анульовано незаконне рішення чорного нотаріуса

Адвокати нашої компанії допомогли клієнту в найкоротші строки повернути майно, яке вибуло з власності його покійної матері проти її волі через незаконні дії “чорного нотаріуса” та отримати свідоцтво про право на спадщину за законом на таке майно.

Читати всю новину

OPPO в Україні

Старший партнер АО «Моргун та партнери» взяла участь в заході, присвяченому презентації клієнтами нашої фірми торгової марки OPPO та серії смартфонів Reno2 в Україні

Читати всю новину

Переслідування монополістом на ринку електроенергії

Захищені інтереси клієнта у всіх судових інстанціях від незаконного переслідування і необґрунтованого нарахування штрафних санкцій на суму понад 100 000 гривень монополістом на українському ринку електроенергії ПрАТ «ЕК» Житомиробленерго».

Читати всю новину

Вилучені митницею грошові кошти повернуті власнику

Адвокатами нашої компанії громадянину Польщі в судовому порядку повернуті кошти в сумі понад 95 000 гривень, незаконно вилучені Київською митницею Державної фіскальної служби України, чим встановлено практику застосування національного законодавства в частині реалізації преюдиції в механізмі правового регулювання таких правовідносин.

Читати всю новину

Вирок “доктора Пі” скасовано

Внаслідок прикладених адвокатом нашої фірми зусиль та його непохитної позиції, 07.12.2017 вирок було скасовано апеляційною інстанцією, а Слюсарчук А.Т. і далі має законне право здійснювати свою професійну медичну діяльність з абсолютно легітимними дипломами та медичними званнями.

Читати всю новину

Захищені інтереси Fly Park

Адвокати фірми захистили інтереси мережі сімейно-розважальних закладів для дітей «Fly Park» після інциденту, що стався у одному із закладів у місті Києві

Читати всю новину

Кілька мільйонів гривень повернуто клієнту

В результаті численних звернень адвокатів фірми до слідчих суддів клієнту були повернуті незаконно вилучені в ході обшуку кошти в розмірі понад два мільйона гривень, а також документи та печатки підприємства.

Читати всю новину

Замовляйте Вашу приватну консультацію

Ваши данные успешно отправлены!