Наші справи

Ви можете ознайомитись з нашими нещодавніми успішними справами*, в яких брали участь адвокати нашої фірми:

Захищено підприємство від рейдерського захоплення його майна.

 • У ініційованому адвокатами фірми кримінальному провадженні, у співпраці з правоохоронними органами, захищено підприємство потерпілого від рейдерського захоплення (майно яким володіло це підприємство ціною більш ніж 15 000 000 доларів США).

Знято арешти з понад 50 об’єктів нерухомості, накладених в рамках розслідування кримінального провадження слідчими Національної поліції України.

 • Зібравши за місяць спростовуючу доказову базу, аргументуючи свою позицію у суді, адвокатами фірми в інтересах відомого бізнесмена знято арешти з понад 50 об’єктів нерухомості, а також знято 2 арешту з цінних паперів клієнта.

У досудовому порядку клієнту повернуто п’ятнадцять мільйонів гривень.

 • Наші адвокати провели аналіз договорів та супутніх до них документів, укладених між клієнтом і його контрагентом, та, взявши до уваги слабкі і сильні сторони боржника, враховувавши всі нюанси та доказову базу, підготували стійку позицію для захисту майнових інтересів клієнта – будівельної компанії. Боржник, ознайомившись із претензією наших адвокатів та оцінивши всі ризики, не лише виплатив фактичну заборгованість за договорами, але і збитки у вигляді упущеної вигоди у зв’язку з неналежним виконанням договірних зобов’язань.

Закрито дві кримінальні справи за фактом ухилення від сплати податків у значних розмірах.

 • Адвокати фірми захистили інтереси великого українського науково-виробничого підприємства від умисного та незаконного кримінального переслідування з боку податкової поліції міста Києва. Два кримінальних провадження закрито.

Повернуто клієнту вилучене майно в рамках розслідування кримінального провадження слідчими прокуратури міста Києва.

 • В результаті звернень адвокатів фірми до слідчих суддів Клієнту були повернуті незаконно вилучені в ході обшуку кошти в розмірі понад 2 млн гривень, а також документи та печатки підприємств.

Мільйони гривень, інвестовані в ризикову нерухомість, було повернуто.

 • Здійснивши аналіз договору інвестування та забудовника, оцінивши наявні ризики, нашим адвокатом було підготовлено та реалізовано успішну стратегію повернення коштів вкладнику.

Агропідприємство захищено від незаконного кримінального переслідування.

 • Шляхом численних скарг до правоохоронних органів та ініціювання службових розслідувань адвокатами фірми було здійснено захист підприємства від тиску та чиновницького свавілля співробітників одного з районних відділів поліції.

Адвокати фірми захистили інтереси мережі розважальних закладів для дітей після інциденту, що стався у одному із закладів міста Києва.

 • Адвокати фірми внаслідок інциденту з п’ятьма дітьми який стався на території розважального закладу в місті Києві виступили медіаторами в справі з представниками потерпілих. Крім того, захистили клієнта від кримінального переслідування з боку районного відділу поліції міста Києва. Після низки клопотань з боку захисту кримінальна справа була закрита, а вилучене обладнання і документи повернуті клієнту.

Інтеграція міжнародного сервісу оренди електросамокатів Kiwiride в Україні.

 • Наше адвокатське об’єднання супроводжувало вихід на українську платформу нідерландської компанії KiwiRide та здійснює юридичну підтримку її діяльності в умовах національного законодавства.

Бізнес відомого українського імпортера захищено від чергового тиску правоохоронців.

 • Нашими адвокатами було захищено інтереси компанії «Керамхолл», що є однією з найбільших компаній – імпортерів будівельних матеріалів в Україні, від тиску податкової поліції міста Києва, яка без наявних підстав втручалась та блокувала діяльність підприємства, розслідуючи численні кримінальні провадження.

Адвокати фірми припинили проведення обшуку головного слідчого управління Національної поліції України за місцем проживання київського нотаріуса.

 • Після приїзду адвокатів фірми на місце проведення обшуку слідчими головного слідчого управління Національної поліції України за місцем проживання київського нотаріуса адвокатами фірми були зафіксовані факти перевищення повноважень даних службових осіб, внаслідок чого обшук був припинений.

Захищені інтереси відомого українського лікаря і скасовано незаконний вирок суду першої інстанції в кримінальному провадженні.

 • Завдяки зусиллям адвокатів фірми суд скасував вирок стосовно відомого українського лікаря, який був незаконно засуджений до 8 років позбавлення волі.

Повернуто вилучене майно в рамках розслідування кримінальної провадження слідчими Головного слідчого управління Національної поліції України міста Києва.

 • Завдяки адвокатам фірми “Моргун та партнери” отримано ряд судових рішень про повернення незаконно вилучених транспортних засобів, комп’ютерної техніки, а також грошових коштів на суму понад 1 млн. гривень при розслідуванні кримінального провадження за фактами нібито незаконного виготовлення підакцизних товарів та шахрайства.

Адвокатами фірми “Моргун та партнери” захищено службових осіб американської корпорації-гіганта Teradata Corporation від переслідування за ухилення від сплати податків у значних розмірах на території України.

 • Адвокати фірми захистили інтереси української компанії Терадата, яка входить в групу компаній американської корпорації-гіганта Teradata Corporation від умисного та незаконного кримінального переслідування з боку податкової поліції міста Києва. Кримінальну справу закрито на досудовому слідстві.

Захищені інтереси словацької компанії STAR EU a.s. та її засновників у Верховному Суді України.

 • Адвокати фірми захистили інтереси словацької компанії STAR EU a.s. та її засновників у Верховному Суді України від умисного та незаконного заволодіння корпоративними правами та майном компанії з боку українських юридичних і фізичних осіб. Скасовано незаконні рішення учасників загальних зборів.

Громадянину Польщі повернуті кошти, незаконно вилучені Київською митницею Державної фіскальної служби України.

 • Громадянину Польщі в судовому порядку повернуто значну суму коштів, незаконно вилучених Київською митницею Державної фіскальної служби України, чим встановили практику застосування національного законодавства в частині реалізації преюдиції в механізмі правового регулювання таких правовідносин.

Адвокати фірми захистили інтереси від незаконного переслідування клієнта монополістом на українському ринку електроенергії.

 • Захищені інтереси клієнта у всіх судових інстанціях від незаконного переслідування і необґрунтованого нарахування штрафних санкцій на суму понад 100 000 гривень монополістом на українському ринку електроенергії ПрАТ «ЕК» Житомиробленерго».

Захищені права громадянина Нідерландів від незаконних вимог колишньої дружини.

 • Захищені права громадянина Нідерландів від незаконних вимог колишньої дружини щодо стягнення аліментів на дитину, народжену дружиною від чоловіка у попередньому шлюбі, а також зменшено розмір заявлених аліментів на спільну дитину подружжя, які були неспівмірними з доходами батька.

*Справи у яких клієнти надали дозвіл на згадування про нашу співпрацю

Замовляйте Вашу приватну консультацію

Ваши данные успешно отправлены!