Наші справи

Ви можете вивчити останні справи, в яких брали участь адвокати нашої фірми:

Захищені права громадянина Нідерландів від незаконних вимог колишньої дружини.

 • Захищені права громадянина Нідерландів від незаконних вимог колишньої дружини щодо стягнення аліментів на дитину, народжену дружиною від чоловіка у попередньому шлюбі, а також зменшено розмір заявлених аліментів на спільну дитину подружжя, які були неспівмірними з доходами батька.

Захищено підприємство від рейдерського захоплення його майна.

 • У ініційованому адвокатами фірми кримінальному провадженні, у співпраці з правоохоронними органами, захищено підприємство потерпілого від рейдерського захоплення (майно яким володіло це підприємство ціною більш ніж 15 000 000 доларів США).

Знято арешти з понад 50 об’єктів нерухомості, накладених в рамках розслідування кримінального провадження слідчими Національної поліції України.

 • Зібравши за місяць спростовуючу доказову базу, аргументуючи свою позицію у суді, адвокатами фірми в інтересах відомого бізнесмена знято арешти з понад 50 об’єктів нерухомості, а також знято 2 арешту з цінних паперів клієнта.

Закрито кримінальне провадження за фактом нанесення тілесних ушкоджень іншій особі з використанням травматичного пістолета.

 • Адвокати нашої фірми за допомогою медіації примирили у кримінальному провадженні нашого клієнта з потерпілим, який отримав тілесні ушкодження від травматичного пістолета. Кримінальне провадження закрито на досудовому слідстві.

Закрито дві кримінальні справи за фактом ухилення від сплати податків у значних розмірах.

 • Адвокати фірми захистили інтереси великого українського науково-виробничого підприємства від умисного та незаконного кримінального переслідування з боку податкової поліції міста Києва. Два кримінальних провадження закрито.

Повернуто клієнту вилучене майно в рамках розслідування кримінального провадження слідчими прокуратури міста Києва.

 • В результаті звернень адвокатів фірми до слідчих суддів Клієнту були повернуті незаконно вилучені в ході обшуку кошти в розмірі понад 2 млн гривень, а також документи та печатки підприємств.

Агропідприємство захищено від незаконного кримінального переслідування.

 • Шляхом численних скарг до правоохоронних органів та ініціювання службових розслідувань адвокатами фірми було здійснено захист підприємства від тиску та чиновницького свавілля співробітників одного з районних відділів поліції.

Адвокати фірми захистили інтереси мережі розважальних закладів для дітей після інциденту, що стався у одному із закладів міста Києва.

 • Адвокати фірми внаслідок інциденту з п’ятьма дітьми який стався на території розважального закладу в місті Києві виступили медіаторами в справі з представниками потерпілих. Крім того, захистили клієнта від кримінального переслідування з боку районного відділу поліції міста Києва. Після низки клопотань з боку захисту кримінальна справа була закрита, а вилучене обладнання і документи повернуті клієнту.

Адвокати фірми припинили проведення обшуку головного слідчого управління Національної поліції України за місцем проживання київського нотаріуса.

 • Після приїзду адвокатів фірми на місце проведення обшуку слідчими головного слідчого управління Національної поліції України за місцем проживання київського нотаріуса адвокатами фірми були зафіксовані факти перевищення повноважень даних службових осіб, внаслідок чого обшук був припинений.

Захищені інтереси відомого українського лікаря і скасовано незаконний вирок суду першої інстанції в кримінальному провадженні.

 • Завдяки зусиллям адвокатів фірми суд скасував вирок стосовно відомого українського лікаря, який був незаконно засуджений до 8 років позбавлення волі.

Повернуто вилучене майно в рамках розслідування кримінальної провадження слідчими Головного слідчого управління Національної поліції України міста Києва.

 • Завдяки адвокатам фірми “Моргун та партнери” отримано ряд судових рішень про повернення незаконно вилучених транспортних засобів, комп’ютерної техніки, а також грошових коштів на суму понад 1 млн. гривень при розслідуванні кримінального провадження за фактами нібито незаконного виготовлення підакцизних товарів та шахрайства.

Адвокатами фірми “Моргун та партнери” захищено службових осіб американської корпорації-гіганта Teradata Corporation від переслідування за ухилення від сплати податків у значних розмірах на території України.

 • Адвокати фірми захистили інтереси української компанії Терадата, яка входить в групу компаній американської корпорації-гіганта Teradata Corporation від умисного та незаконного кримінального переслідування з боку податкової поліції міста Києва. Кримінальну справу закрито на досудовому слідстві.

Захищені інтереси словацької компанії STAR EU a.s. та її засновників у Верховному Суді України.

 • Адвокати фірми захистили інтереси словацької компанії STAR EU a.s. та її засновників у Верховному Суді України від умисного та незаконного заволодіння корпоративними правами та майном компанії з боку українських юридичних і фізичних осіб. Скасовано незаконні рішення учасників загальних зборів.

Громадянину Польщі повернуті кошти, незаконно вилучені Київською митницею Державної фіскальної служби України.

 • Громадянину Польщі в судовому порядку повернуті кошти в сумі понад 95 000 гривень, незаконно вилучені Київською митницею Державної фіскальної служби України, чим встановили практику застосування національного законодавства в частині реалізації преюдиції в механізмі правового регулювання таких правовідносин.

Адвокати фірми захистили інтереси від незаконного переслідування клієнта монополістом на українському ринку електроенергії.

 • Захищені інтереси клієнта у всіх судових інстанціях від незаконного переслідування і необґрунтованого нарахування штрафних санкцій на суму понад 100 000 гривень монополістом на українському ринку електроенергії ПрАТ «ЕК» Житомиробленерго».

Замовляйте Вашу приватну консультацію

Ваши данные успешно отправлены!