Головна Послуги Сімейне право

Сімейний адвокат. Адвокат по сімейних справах Київ

Так як сімейне право стосується в першу чергу близьких осіб, юридична консультація адвокатів «Morgun & Partners» спирається не тільки на законодавчі, а й на моральні норми.

У законодавстві є чітке пояснення, що сім’я – це люди, які мають особисті взаємні права та обов’язки, разом проживають і пов’язані побутом. Це можуть бути подружжя, батьки і діти, усиновителі та усиновлені, брати, сестри, онуки тощо. Але відносини між двоюрідними братами або сестрами, племінниками, дядьками, тітками та іншими далекими родичами сімейне право не регулює. Тому юриста, з метою регулювання таких відносин, не слід шукати, тому що консультація сімейного адвоката має грунтуватися тільки на нормах Сімейного кодексу. Адвокатська фірма «Morgun & Partners» допоможе у вирішенні різних питань з розділення майна з родичами при спадщині, оформлення батьківства або розлучення.

Ціни на послуги адвоката з сімейних справ фірми «Morgun & Partners» потрібно обговорювати, орієнтуючись на ваші запити і особливості ситуації, адже кожна справа унікальна.

Сімейне право має ряд конкретних основоположних принципів, які дають право впливати на суспільні відносини. Основні принципи:

 • повага до інституту сім’ї і неприпустимість втручання в сімейні справи сторонніх осіб;
 • допустимість одночасного перебування тільки в одному шлюбі;
 • акцент на принципи сумлінності і справедливості в сімейних відносинах, які відповідають моральним принципам суспільства;
 • рівність жінки і чоловіка в обов’язках і майнових правах, а також врахування інтересів дітей і знедолених членів сім’ї;
 • свобода укладення та розірвання шлюбу, ніхто не має права змусити людину вступити в шлюб і перебувати в ньому не зі своєї волі;
 • право зберігати таємницю про особисте життя членів сім’ї та право на особисту свободу;
 • аліментні зобов’язання, матеріальна підтримка членів сім’ї, яким необхідна грошова допомога.

Ці принципи будуть початковими, якщо адвокати з розлучень приступлять до негайного розгляду справи, і це буде входити в компетенцію сімейного права. Але за дотриманням таких норм стежать не тільки юридичні фірми або державні інститути. Сімейне право – це та сфера юриспруденції, де першочергове відповідальність лежить на самих учасниках правовідносин, а пріоритет мають моральні і звичайні норми.

Базовий перелік юридичних послуг, які можуть бути надані сімейним адвокатом в місті Київ:

 1. Юридичний супровід процесу розлучення в суді і відновлення оригіналу (дубліката) свідоцтва про шлюб;
 2. Спадкові справи (визнання недійсним заповіту, визнання недійсним договору дарування нерухомості і т.п.);
 3. Супровід справ по встановленню місця проживання дітей з одним із батьків;
 4. Судове рішення про дозвіл на виїзд дітей за кордон;
 5. Створення шлюбного контракту;
 6. Позбавлення батьківських прав;
 7. Виселення співмешканця з квартири;
 8. Стягнення аліментів;
 9. Поділ квартири і поділ майна подружжя.

Наші головні переваги:

У нас є досвідчений сімейний адвокат, що спеціалізується на веденні сімейних справ в місті Київ, який добре знає свою справу.

Основний принцип нашої роботи – це не заробити гроші за надання юридичних послуг, а допомогти знайти Соломонове рішення у вашій справі.

В адвокатській фірмі «Morgun & Partners» з усіма співробітниками укладені договори про нерозголошення конфіденційної інформації, що гарантує вам повну конфіденційність.

Сімейний адвокат по сімейних справах адвокатської фірми «Morgun & Partners» в місті Київ захистить ваші права, допоможе в поділі майна при розлученні через адвоката, проконсультує з питань спадкових справ або стягнення аліментів, а також надасть інші перераховані вище послуги сімейного адвоката. Ми зацікавлені, щоб наші клієнти були задоволені і впевнені в порядності адвоката і конфіденційності
своїх справ.

Загальна спільна власність подружжя – це майно, яке придбали подружжя під час шлюбу (грошові внески, страхові суми, корпоративні права, нерухомість, земля, акції, транспорт, цінні папери та ін.). Слід відрізняти загальне і роздільне майно подружжя, оскільки роздільне – це те, що було придбано особисто чоловіком або дружиною під час шлюбу або в момент розірвання відносин, коли вони ще не були законно оформлені.

Зазвичай процес поділу майна подружжя відбувається або за згодою подружжя, підписаним нотаріусом, або за рішенням суду. Перший варіант простіший, оскільки дає право на поділ, яке самовільно визначив кожен з подружжя. З поділом в судовому порядку куди складніше. Часто саме другий пункт стає наслідком розлучення. Одна зі сторін не виконує належним чином свої обов’язки (забезпечення сім’ї, збереження і рівний поділ майна) і інша сторона не знає, як змусити це робити через суд.

Якщо ви зіткнулися з певними труднощами в процесі розірвання шлюбу, якщо вам важко домовитися з колишнім чоловіком (дружиною) і здійснити поділ спільного майна подружжя за взаємною згодою, вам слід звернутися в адвокатську фірму «Morgun & Partners». Висококваліфіковані фахівці нашої фірми допоможуть захистити ваші інтереси в суді, відстояти ваше право власності згідно із законодавством України, отримати належну вам частку майна.

Відмінне знання законів нашими юристами гарантує вам отримання тієї частини спільного майна, яке належить вам. Ми заощадимо ваш час і душевні сили в цей нелегкий період, допоможемо відсторонитися від проблем, пов’язаних з розлученням і розділом майна. Для нас важливо, щоб було досягнуто повне порозуміння між колишніми чоловіком та дружиною, особливо, якщо один з них висуває претензії. Довірте нам це завдання. У момент розриву подружніх відносин дуже важко впоратися з емоціями і реально оцінити ситуацію, в якій ви опинилися. Ваш чоловік (дружина) може спиратися і робити незаконні речі, проти яких у вас не буде ніяких потрібних інструментів і знань.

За допомогою адвоката ви спокійно і надійно вирішите питання:

 • поділу майна відповідно до його вартості;
 • компенсації втраченого або пошкодженого майна;
 • оформлення майна, яке є результатом вашої підприємницької діяльності;
 • визначення одиниць майна, які були придбані вами окремо і мають право залишитися вашими;
 • передачі майна у спадок.

У суді наші фахівці забезпечать повноцінну юридичну і моральну підтримку. В ході збору документів ви будете проконсультовані з усіх питань. Поділ майна подружжя стане для вас не більше, ніж умовністю з подачею декількох документів і підписанням паперів. Все інше ми зробимо за вас.

Також надаємо юридичні послуги сімейного адвоката для розлучення, встановлення місця проживання дітей (з одним з батьків) і іншими сімейними справами. Звертайтеся з цих питань в будь-який зручний для вас час.

Не сумнівайтеся в своєму виборі – ми – це саме той сервіс, який допоміг сотням сімей вирішити питання про розподіл майна спокійно і законно.

Адвокат по сімейних справах

Сімейне право

Послуги сімейного адвоката.

Адвокат по сімейних справам. Сімейні суперечки. Шлюбні договори. Розподіл майна. Розірвання шлюбу. Шлюбний контракт.

Сімейні суперечки можуть мати безпосереднє відношення до кожного з нас. До того ж, сімейна суперечка завжди є важким в моральному плані для всіх сторін розбрату. Чи розглядається розірвання шлюбу або шлюбний договір, угода про розподіл майна між подружжям або колишнім подружжям, визначення порядку спілкування з дітьми, представництво в суді та інші сімейні чвари, про які не хотілося б, щоб знали сторонні. Саме в таких справах і рекомендується залучати адвоката по сімейних справах.

Завдання нашої Адвокатської фірми "Моргун і партнери" не тільки вирішити Ваше питання, але і застерегти від можливих негативних наслідків.

Адвокатська фірма "Моргун і партнери" надасть професійні послуги у сімейних справах будь-якої складності і на будь-якій стадії.

Адвокат по сімейних справах надасть Вам наступні послуги:

 • Консультація з питань сімейного права (усна і письмова);
 • Підготовка, супровід укладення шлюбного контракту – Шлюбного договору;
 • Досудове врегулювання спорів та ведення переговорів між подружжям;
 • Розірвання шлюбу (представництво ваших інтересів у суді);
 • Розділ майна (представництво ваших інтересів у суді, а також супровід у нотаріуса при укладанні договору);
 • Стягнення аліментів (представництво ваших інтересів у суді, а також супровід при укладенні договору);
 • Оспорювання батьківства/материнства;
 • Позбавлення батьківських прав;
 • Обмеження батьківських прав;
 • Спори про визначення місця проживання дитини;
 • Визначення порядку спілкування з дитиною.

Адвокат по сімейним справам має можливість витребувати всі необхідні документи (докази) для суду, а також залучить необхідних фахівців, організує призначення необхідних експертиз.

Адвокат по сімейних справах надасть свої послуги не тільки в місті Києві, а також на всій території країни.

Каждый обвиняемый в совершении уголовного преступления считается невиновным, до тех пор, пока его виновность не будет установлена законным порядком.

Статья 6 Европейской конвенции по правам человека

Потерпеть неудачу невозможно… до тех пор, пока ты не сдаёшься.

Авраам Линкольн

Замовляйте Вашу приватну консультацію

Ваши данные успешно отправлены!