Захист бізнесу

Понад пів мільйона доларів США повернуто Клієнту

Адвокати нашої компанії повернули клієнтам кошти в сумі понад дванадцять мільйонів гривень, що були незаконно вилучені під час проведення обшуків та утримувались правоохоронцями.

Сучасний стан правового врегулювання умов ведення бізнесу в Україні та його співвідношення із діяльністю правоохоронних органів, не зважаючи на постійні трансформації та створення нових інструментів захисту підприємців, залишається таким, що бізнес потребує якісно захисту від надмірної зацікавленості з боку правоохоронців.

Компанія, яка вже багато років займається оптовою реалізацією будівельних матеріалів та є офіційним дилером багатьох європейських компаній та підтримує також національного виробника стала об’єктом протиправних дій правоохоронних органів.

Так, слідчим управлінням фінансових розслідувань Головного управління ДФС у м. Києві на підставі ухвали слідчого судді було проведено обшук у Клієнтів адвокатського об’єднання «Моргун та партнери», в ході якого було також вилучено кошти загальна сума яких складала понад пів мільйона доларів США.

Ситуація, коли правоохоронці виявляють особисту зацікавленість до бізнесу та діють у своїх інтересах є досить поширеною, важливо вчасно звернутися за допомогою до висококваліфікованого спеціаліста, відповідно обшук у наших клієнтів проводився за участі керуючого партнера АО «Моргун та партнери», який має багаторічний успішний досвід та його основна спеціалізація є захист прав та інтересів Клієнтів у кримінальних провадженнях.

Процедура проведення обшуку та вилучення майна передбачає відповідні умови, дотримання яких є обов’язковим, інакше, такі дії правоохоронців з порушенням вимог законодавства – незаконні.

Ухвала суду на проведення обшуку має містити конкретну адресу, який піддається обшуку, власника приміщення і особи, у фактичному володінні якого воно перебуває та конкретні речі і документи, для виявлення та вилучення яких проводиться обшук. Тому, під час обшуку слідчий може оглядати і вилучати виключно майно і грошові кошти, які мають значення для кримінального провадження і прямо вказані в судовій ухвалі.

Нашим адвокатом при належній юридичній та фактичній обґрунтованості було вжито заходи захисту порушених прав наших Клієнтів та встановлено перед слідчим суддею, що кошти, речі та документи були незаконно вилучені під час обшуку.

Використовуючи комплекс процесуальних дій нашим Адвокатом було визнано таке вилучення протиправним та суд, зобов’язав сторону обвинувачення повернути незаконно вилучені кошти у розмірі близько дванадцяти мільйонів гривень.

Захистити репутацію, права та інтереси наших Клієнтів – завжди першооснова АО «Моргун та партнери».

Повернутися до всіх новин

Так же Вас може зацікавити ...

Знято обтяження 1965 року

[:ru]Адвокаты фирмы добились снятия незаконного обременения 1965 года на все недвижимое имущество клиента в виде запрета отчуждения.[:uk]Клієнту стало відомо про те, що у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно наявне обтяження у вигляді заборони відчуження на все належне йому на праві власності нерухоме майно (житловий будинок, квартиру, декілька земельних ділянок), зареєстроване в 2006 році на підставі договору застави, виданого однією із державних нотаріальних контор у 1965 році. [:en]Our client found out that, according to the State Register of Property Rights to Real Estate, there was an encumbrance imposed on all his privately owned properties (residential house, flat, several land plots) as a disposal ban registered in 2006 on the grounds of the pledge agreement issued by a public notary office back in 1965. [:]

Читати всю новину

Нагорода від The Lawyers Global

[:ru]Адвокатское объединение Моргун и партнеры вошло в рейтинг юридических компаний 2020, рекомендуемых международной организацией The Lawyers Global.[:uk]Адвокатське об'єднання Моргун та партнери увійшло до рейтингу юридичних компаній 2020 року, рекомендованих міжнародною організацією The Lawyers Global.[:en]Morgun & Partners Law Firm was included in the 2020 rating of law firms recommended by The Lawyers Global[:]

Читати всю новину

Захищені права громадянина Нідерландів

[:ru]Защищены права гражданина Нидерландов от незаконных требований бывшей жены о взыскании алиментов на ребенка, рожденного женой от мужа в предыдущем браке, а также уменьшен размер заявленных алиментов на общего ребенка супругов, которые были несоизмеримы с доходами отца. [:uk]Захищені права громадянина Нідерландів від незаконних вимог колишньої дружини щодо стягнення аліментів на дитину, народжену дружиною від чоловіка у попередньому шлюбі, а також зменшено розмір заявлених аліментів на спільну дитину подружжя, які були неспівмірними з доходами батька. [:en]Our lawyers have protected the rights of a Dutch citizen against illegal demands made by his ex-wife to recover child support for the child born in the wife’s previous marriage, as well as helped decrease claimed child support for the common child, which amount was not affordable for the father’s income. [:]

Читати всю новину

Замовляйте Вашу приватну консультацію

Ваши данные успешно отправлены!