Захист бізнесу

Понад пів мільйона доларів США повернуто Клієнту

Адвокати нашої компанії повернули клієнтам кошти в сумі понад дванадцять мільйонів гривень, що були незаконно вилучені під час проведення обшуків та утримувались правоохоронцями.

Сучасний стан правового врегулювання умов ведення бізнесу в Україні та його співвідношення із діяльністю правоохоронних органів, не зважаючи на постійні трансформації та створення нових інструментів захисту підприємців, залишається таким, що бізнес потребує якісно захисту від надмірної зацікавленості з боку правоохоронців.

Компанія, яка вже багато років займається оптовою реалізацією будівельних матеріалів та є офіційним дилером багатьох європейських компаній та підтримує також національного виробника стала об’єктом протиправних дій правоохоронних органів.

Так, слідчим управлінням фінансових розслідувань Головного управління ДФС у м. Києві на підставі ухвали слідчого судді було проведено обшук у Клієнтів адвокатського об’єднання «Моргун та партнери», в ході якого було також вилучено кошти загальна сума яких складала понад пів мільйона доларів США.

Ситуація, коли правоохоронці виявляють особисту зацікавленість до бізнесу та діють у своїх інтересах є досить поширеною, важливо вчасно звернутися за допомогою до висококваліфікованого спеціаліста, відповідно обшук у наших клієнтів проводився за участі керуючого партнера АО «Моргун та партнери», який має багаторічний успішний досвід та його основна спеціалізація є захист прав та інтересів Клієнтів у кримінальних провадженнях.

Процедура проведення обшуку та вилучення майна передбачає відповідні умови, дотримання яких є обов’язковим, інакше, такі дії правоохоронців з порушенням вимог законодавства – незаконні.

Ухвала суду на проведення обшуку має містити конкретну адресу, який піддається обшуку, власника приміщення і особи, у фактичному володінні якого воно перебуває та конкретні речі і документи, для виявлення та вилучення яких проводиться обшук. Тому, під час обшуку слідчий може оглядати і вилучати виключно майно і грошові кошти, які мають значення для кримінального провадження і прямо вказані в судовій ухвалі.

Нашим адвокатом при належній юридичній та фактичній обґрунтованості було вжито заходи захисту порушених прав наших Клієнтів та встановлено перед слідчим суддею, що кошти, речі та документи були незаконно вилучені під час обшуку.

Використовуючи комплекс процесуальних дій нашим Адвокатом було визнано таке вилучення протиправним та суд, зобов’язав сторону обвинувачення повернути незаконно вилучені кошти у розмірі близько дванадцяти мільйонів гривень.

Захистити репутацію, права та інтереси наших Клієнтів – завжди першооснова АО «Моргун та партнери».

Повернутися до всіх новин

Так же Вас може зацікавити ...

Замовляйте Вашу приватну консультацію

Ваши данные успешно отправлены!