Наші статті

Як часто ви замислювались над перспективою розвитку вашого бізнесу?

Наявність зареєстрованого товарного знака передбачає можливість захисту ваших прав та інтересів, виняткове право захисту від незаконного використання вашої марки для товарів і послуг недобросовісними конкурентами, а також можливість продажу або передачі прав власності.

Читати всю новину

Увага, зміни в реєстраційних діях

Нещодавно Міністерство юстиції України розробило новий порядок надання послуг реєстрації в цілях забезпечення прозорого, швидкого та ефективного надання послуг кожній особі, забезпечуючи легкість ведення бізнесу, підвищуючи ступінь суспільної довіри і впевненості.

Читати всю новину

Допомогли громадянину Сполучених Штатів Америки у визнанні батьківства відносно малолітнього громадянина України

Адвокати фірми допомогли громадянину Сполучених Штатів Америки у визнанні батьківства відносно малолітнього громадянина України

Читати всю новину

незаконного переслідування клієнта монополістом на українському ринку електроенергії

Захищені інтереси клієнта у всіх судових інстанціях від незаконного переслідування і необґрунтованого нарахування штрафних санкцій на суму понад 100 000 гривень монополістом на українському ринку електроенергії ПрАТ «ЕК» Житомиробленерго».

Читати всю новину

Незаконно вилучені митницею грошові кошти повернуті власнику

Адвокатами нашої компанії громадянину Польщі в судовому порядку повернуті кошти в сумі понад 95 000 гривень, незаконно вилучені Київською митницею Державної фіскальної служби України, чим встановлено практику застосування національного законодавства в частині реалізації преюдиції в механізмі правового регулювання таких правовідносин.

Читати всю новину

Захищені інтереси відомого українського лікаря “доктора Пі”, вирок скасовано

Внаслідок прикладених адвокатом нашої фірми зусиль та його непохитної позиції, 07.12.2017 вирок було скасовано апеляційною інстанцією, а Слюсарчук А.Т. і далі має законне право здійснювати свою професійну медичну діяльність з абсолютно легітимними дипломами та медичними званнями.

Читати всю новину

Адвокати фірми захистили інтереси мережі сімейно-розважальних закладів для дітей «Fly Park»

Адвокати фірми захистили інтереси мережі сімейно-розважальних закладів для дітей «Fly Park» після інциденту, що стався у одному із закладів у місті Києві

Читати всю новину

Кілька мільйонів гривень повернуто клієнту

В результаті численних звернень адвокатів фірми до слідчих суддів клієнту були повернуті незаконно вилучені в ході обшуку кошти в розмірі понад два мільйона гривень, а також документи та печатки підприємства.

Читати всю новину

Замовляйте Вашу приватну консультацію

Ваши данные успешно отправлены!