Анульовано незаконне рішення чорного нотаріуса

Адвокати нашої компанії допомогли клієнту в найкоротші строки повернути майно, яке вибуло з власності його покійної матері у зв`язку з незаконними діями "чорного нотаріуса"

Адвокати нашої компанії допомогли клієнту в найкоротші строки повернути майно, яке вибуло з власності його покійної матері проти її волі через незаконні дії “чорного нотаріуса” та отримати свідоцтво про право на спадщину за законом на таке майно.

У 2019 році клієнту стало відомо, що в Київській місцевій прокуратурі № 7 відкрите кримінальне провадження за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 190; ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 190; ч. 2 ст. 364; ч. 3 ст. 28, ч. 4 ст. 358; ч. 3 ст. 28, ч, 3 ст. 358; ч. 1 ст. 358; ч. 3 ст. 15, ч. 4 ст. 190; ч. 3 ст. 28, ч. 1 ст. 365-2; ч. 3 ст. 28, ч. 2 ст. 365-2; ч. 3 ст. 28, ч. 3 ст. 365-2 КК України, одним із об’єктів якого є квартира в м. Києві, яка на підставі договору купівлі-продажу належала на праві приватної власності його матері, померлої у 2006 році.

Постановою прокурора однієї із Київських місцевих прокуратур клієнта було визнано потерпілим у вказаному кримінальному провадженні.

Під час ознайомлення нашими адвокатами з матеріалами кримінального провадження було встановлено, що у 2018 році одним із приватних нотаріусів Київського міського нотаріального округу було посвідчено договір купівлі-продажу квартири в м. Києві, належної на праві власності померлій матері клієнта. Цей договір був укладений між двома сторонніми особами начебто на підставі договору дарування, посвідченого нотаріусом у 2009 року.

Однак в матеріалах реєстраційної справи нотаріуса була відсутня як паперова, так і електронна копія такого договору дарування, а відповідно до інформації Комунального підприємства «Київське міське бюро технічної інвентаризації» спірна квартира належала на праві власності покійній матері клієнта на підставі договору купівлі-продажу від 2003 року, та перехід права власності на вказану квартиру не реєструвався на підставі договору дарування від 2009 року.

У вересні 2019 року адвокати нашої компанії звернулись до суду з позовом про визнання протиправними дій приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу щодо посвідчення договору купівлі-продажу та про скасування рішення про державну реєстрацію прав та їх обтяжень, а вже в кінці листопада 2019 року отримали рішення суду, яке набрало законної сили, про задоволення позовних вимог та допомогли клієнту отримати свідоцтво про право на спадщину за законом на квартиру.

Повернутися до всіх новин

Так же Вас може зацікавити ...

OPPO в Україні

[:ru]Старший партнер АО «Моргун и партнеры» приняла участие в мероприятии, посвященном презентации клиентами нашей фирмы торговой марки OPPO и серии смартфонов Reno2 в Украине[:uk]Старший партнер АО «Моргун та партнери» взяла участь в заході, присвяченому презентації клієнтами нашої фірми торгової марки OPPO та серії смартфонів Reno2 в Україні[:en]Senior Partner of Morgun & Partners Law Firm, attended the presentation of the smartphone series Reno2 by our client OPPO in Ukraine hosted by the Parkovy Exhibition Center. [:]

Читати всю новину

Громадянин США визнаний батьком української дитини

[:ru]Адвокаты фирмы помогли гражданину Соединенных Штатов Америки в признании отцовства в отношении малолетнего гражданина Украины[:uk]Адвокати фірми допомогли громадянину Сполучених Штатів Америки у визнанні батьківства відносно малолітнього громадянина України[:en]Our lawyers have helped an American citizen to have his paternity recognized for the young Ukrainian child born by the unmarried mixed-nationality couple[:]

Читати всю новину

Переслідування монополістом на ринку електроенергії

[:ru]Защищены интересы клиента во всех судебных инстанциях от незаконного преследования и необоснованного начисления штрафных санкций на сумму более 100 000 гривен монополистом на украинском рынке электроэнергии ЧАО «ЭК» Житомироблэнерго».[:uk]Захищені інтереси клієнта у всіх судових інстанціях від незаконного переслідування і необґрунтованого нарахування штрафних санкцій на суму понад 100 000 гривень монополістом на українському ринку електроенергії ПрАТ «ЕК» Житомиробленерго».[:en]Our lawyers have protected the client’s interests at all court instances against unlawful prosecution and unjustified penalties of more than UAH 100,000 by Zhytomyroblenergo Power Supply Company PrJSC, a monopolist in the Ukrainian electric power market.[:]

Читати всю новину

Замовляйте Вашу приватну консультацію

Ваши данные успешно отправлены!