Анульовано незаконне рішення чорного нотаріуса

Адвокати нашої компанії допомогли клієнту в найкоротші строки повернути майно, яке вибуло з власності його покійної матері у зв`язку з незаконними діями "чорного нотаріуса"

Адвокати нашої компанії допомогли клієнту в найкоротші строки повернути майно, яке вибуло з власності його покійної матері проти її волі через незаконні дії “чорного нотаріуса” та отримати свідоцтво про право на спадщину за законом на таке майно.

У 2019 році клієнту стало відомо, що в Київській місцевій прокуратурі № 7 відкрите кримінальне провадження за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 190; ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 190; ч. 2 ст. 364; ч. 3 ст. 28, ч. 4 ст. 358; ч. 3 ст. 28, ч, 3 ст. 358; ч. 1 ст. 358; ч. 3 ст. 15, ч. 4 ст. 190; ч. 3 ст. 28, ч. 1 ст. 365-2; ч. 3 ст. 28, ч. 2 ст. 365-2; ч. 3 ст. 28, ч. 3 ст. 365-2 КК України, одним із об’єктів якого є квартира в м. Києві, яка на підставі договору купівлі-продажу належала на праві приватної власності його матері, померлої у 2006 році.

Постановою прокурора однієї із Київських місцевих прокуратур клієнта було визнано потерпілим у вказаному кримінальному провадженні.

Під час ознайомлення нашими адвокатами з матеріалами кримінального провадження було встановлено, що у 2018 році одним із приватних нотаріусів Київського міського нотаріального округу було посвідчено договір купівлі-продажу квартири в м. Києві, належної на праві власності померлій матері клієнта. Цей договір був укладений між двома сторонніми особами начебто на підставі договору дарування, посвідченого нотаріусом у 2009 року.

Однак в матеріалах реєстраційної справи нотаріуса була відсутня як паперова, так і електронна копія такого договору дарування, а відповідно до інформації Комунального підприємства «Київське міське бюро технічної інвентаризації» спірна квартира належала на праві власності покійній матері клієнта на підставі договору купівлі-продажу від 2003 року, та перехід права власності на вказану квартиру не реєструвався на підставі договору дарування від 2009 року.

У вересні 2019 року адвокати нашої компанії звернулись до суду з позовом про визнання протиправними дій приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу щодо посвідчення договору купівлі-продажу та про скасування рішення про державну реєстрацію прав та їх обтяжень, а вже в кінці листопада 2019 року отримали рішення суду, яке набрало законної сили, про задоволення позовних вимог та допомогли клієнту отримати свідоцтво про право на спадщину за законом на квартиру.

Повернутися до всіх новин

Так же Вас може зацікавити ...

Замовляйте Вашу приватну консультацію

Ваши данные успешно отправлены!