Захищені права громадянина Нідерландів

Захищені права громадянина Нідерландів від незаконних вимог колишньої дружини щодо стягнення аліментів

Захищені права громадянина Нідерландів від незаконних вимог колишньої дружини щодо стягнення аліментів на дитину, народжену дружиною від чоловіка у попередньому шлюбі, а також зменшено розмір заявлених аліментів на спільну дитину подружжя, які були неспівмірними з доходами батька.

На жаль, дуже часто українки виходять заміж за іноземців або просто народжують дітей від іноземців з метою подальшої маніпуляції дітьми та вимагання від батьків коштів у значних розмірах.

Звичайно, ніхто не знімає відповідальність щодо виховання та утримання дітей з таких батьків, однак розмір витрат на утримання дітей має бути співмірним із доходами батька та має враховувати ту обставину, що батьки рівні в своїх правах і обов’язках відносно дитини, а матір також має утримувати дитину.

До нашої компанії звернувся громадянин Нідерландів із проханням надати йому правову допомогу щодо законного врегулювання питання утримання його доньки, народженої його дружиною – громадянкою України.

Ознайомившись із матеріалами справи за позовом дружини клієнта про стягнення аліментів, адвокатами нашої компанії було встановлено, що позивач має двох малолітніх дітей: доньку народжену від чоловіка у попередньому шлюбі, якою опікувався клієнт, та спільну доньку сторін. Мати дітей без згоди та дозволу батька забрала дітей з їх постійного місця проживання в Нідерландах та привезла в Україну, перешкоджає як батькові дітей, так і самим дітям, спілкуванню один з одним. При цьому заявила до суду позов про стягнення аліментів з Клієнта на дитину, народжену нею від чоловіка у попередньому шлюбі, у розмірі 6 500 гривень, аліментів на утримання спільної доньки у розмірі 26 000 грн, а також аліменти на своє утримання у розмірі 16 000 грн до досягнення спільною дитиною трирічного віку.

Клієнт не є заможною людиною, працює водієм, має невеликий сталий дохід за мірками Нідерландів, з якого офіційно сплачує всі податки та збори, а також має на утриманні малолітнього сина від іншого шлюбу, у зв’язку з чим судом було зменшено розмір аліментів на утримання спільної доньки та на утримання дружини до досягнення дитиною трирічного віку, а також відмовлено в позові в частині стягнення аліментів на дитину, народжену дружиною від чоловіка у попередньому шлюбі.

Повернутися до всіх новин

Так же Вас може зацікавити ...

Замовляйте Вашу приватну консультацію

Ваши данные успешно отправлены!