Вирок “доктора Пі” скасовано

Захищені інтереси відомого українського лікаря "доктора Пі", вирок скасовано

Свою першу славу Андрій Слюсарчук отримав як шоумен, який влаштовує сеанси гіпнозу. Також він прославився феноменальною здатністю запам’ятовувати величезні обсяги інформації, зокрема, число “Пі” після коми. Звідси його друге ім’я – “доктор Пі”. Андрій Слюсарчук залишається найзагадковішим персонажем останніх десятиліть.

У листопаді 2011 року прогриміла на всю Україну новина, що людину, яка демонструвала унікальні здібності, яку називали геніальним лікарем та нагородили державною премією, раптово оголосили злочинцем. Знаменитий і загадковий “доктор Пі” був заарештований та підданий слідству і суду.

Таким чином, рішенням Сихівського районного суду міста Львова від 14 лютого 2014 року, залишеним без змін рішенням Львівського апеляційного суду 08 квітня 2015 року, Андрія Слюсарчука було визнано винним у заподіянні смертей декільком пацієнтам, у незаконній лікарській діяльності, шахрайстві, підробці документів та засуджено до 8 років позбавлення волі.

Однак постановою Вищого спеціалізованого суду України від 24 березня 2016 року скасовано ухвалу Апеляційного суду Львівської області від 08 квітня 2015 року та призначено новий розгляд справи в суді апеляційної інстанції зі стадії відкриття апеляційного провадження, в яку вступив адвокат Сергій Моргун.

Сергій Моргун спільно з іншими адвокатами Слюсарчука А.Т. встановив, що документи про освіту, присвоєння вченого звання та присудження наукового ступеню є дійсними, ніким не оскарженими і не спростованими, всі вказані документи як у Російській Федерації, так і в Україні, були отримані Слюсарчуком А.Т. у встановленому законом порядку. Більш того, після закінчення дев’ятимісячного строку тримання під вартою (починаючи з 14.08.2012) Слюсарчук А.Т. утримувався під вартою незаконно, оскільки чинним на той час Кримінально-процесуальним кодексом України не передбачалося можливості продовження строку тримання під вартою понад дев’ять місяців у тяжких злочинах, крім того звинувачення було пред’явлено з істотними порушенням процесуального законодавства.

Внаслідок прикладених адвокатом нашої фірми зусиль та його непохитної позиції 07.12.2017 вирок було скасовано апеляційною інстанцією, а Слюсарчук А.Т. і далі має законне право здійснювати свою професійну медичну діяльність з абсолютно легітимними дипломами та медичними званнями.

Повернутися до всіх новин

Так же Вас може зацікавити ...

Замовляйте Вашу приватну консультацію

Ваши данные успешно отправлены!